Tvůrčí krize ..

3. prosince 2005 v 13:43 | respect |  respectí svět ..
Jak jste si jistě, mí milí pravidelní návštěvníci tohoto blogu, všimli, již delší dobu se zde nic nezjevilo (ba i něco ubylo). Dělo (a děje) se to hned z několika důvodů...
Tím prvním je ten, že mi za několik dní začíná zápočtový týden, potažmo zkouškové období. Což je velice neradostné. Bohužel ale stále ještě nemám pocit strachu, zděšení a paniky... Stále jsem ještě v klidu... myslím, že zachovávat paniku budu cca večer před zápočtem či zkouškou. No, myslím, že to znáte. Děláte cokoliv, abyste nemuseli myslet na blížící se ošklivé věci... Já jsem například opět trošku upravila naše třídní stránky (cg2005.wz.cz). Taky hrozně často uklízím... a tak.
Tím dalším důvodem je, že jsem opravdu nevěděla, co sem napsat. Po takové menší... no, řekněme... nepříjemné situaci... ani jsem neměla náladu; naopak jsem si říkala, že snad zruším všecko, co jsem kdy na netu provedla (a že by toho bylo sakra dost... počínaje mými stránkami a konče...kdovíkde).
Teď vám ale slibuji, že se do toho opět dám :) ...Slibuji, že už budu hodná a milá, slibuji, že už se budu učit, slibuji, že už budu blogovat a htmlovat a cssovat a mnoho dalších -ovat.
Na závěr bych vám chtěla představit mého (již bývalého) spolužáka Jarousche, kterému jsem včera s blogováním nasadila broučka do hlavy... skončilo to tím, že si založil vlastní blog: Jarouschovo blog ..
Takže přeji všem krásné kroupovaté a vločkovaté zimní dny. A až vám spadne sněhová vločka na nos, nesfoukávejte ji. Radši se na ni usmějte a dívejte se, jak vám tam krásně rozmrzá :o)
P.S. pro mambu: ale no jooooo, vždyť už píšu :) nic se rušit nebude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mamba Mamba | Web | 3. prosince 2005 v 15:07 | Reagovat

ooo ooo ooo děkujeme :) už si nám moc chyběla ...

2 Jirka* Jirka* | Web | 4. prosince 2005 v 22:26 | Reagovat

Dobře jsi udělala! 8^)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.