Únor 2006

Stalo se, co se stát muselo ..?

28. února 2006 v 19:59 | respect |  Co se to děje?
Asi .. asi ano .. byli jsme spolu 8 let .. 1. 9. 1997 - 20. 5. 2005 .. 2920 dní .. 70080 hodin .. to je fakt dost .. Čím rychleji se blížil osudný maturitní květen, tím více jsme si uvědomovali, že nám mnoho společného času nezbývá a trávili tak spolu více času, než bylo ve školních lavicích .. srazy, výlety, návštěvy, atd atd atd ..
Všichni profesoři i bývalí návštěvníci středních škol nám říkali, že se stejně rozpadneme .. my jim hrdě odpovídali, že ne, že my jsme přeci jiní než ti dřívější, než ti ostatní. Nám se to přeci stát nemůže. Vidíte, každý víkend jdeme do hospody, jedeme do kempu .. ne, my se neopustíme ..
Oni se na nás dívali shovívavým úsměvem .. jojo, měli tak trošku pravdu .. postupem času se to začlo dít :) nové školy, nová města, noví známí, noví kamarádi, noví přátelé .. Ale pozor! Je nás několik, co se scházíme stále dál a dál (a myslím, že to není málo lidí, v první chvíli mne hned napadá aspoň 20 - 25 lidí .. to je dobrý skóre, že?) .. Nejsem ani moc zklamaná. Ty, který chci vidět, prostě uvidím, stačí napsat sms nebo podobně (ach, ta technika) .. Ti, o kterých jsem si myslela a čekala jsem, že se na naši partu vykašlou, nebudou chodit na srazy a podobně, nezklamali .. ale vůbec mě to nemrzí :) Stejně si s nima nemam co říct a i když bychom se bavili, vím, že mě pak za zády pomluví .. (jestli si to náhodou dotyčný/á/é přečte, aspoň uvidí, že to vim :o))
Takže tak .. takže co z toho vlastně plyne? Jsem relativně spokojená :) A proč to sem vlastně píšu? Asi kvůli Mambě čili pink.ponk, která má těsně před maturou a ve svém nedávném článku Dadaismem proti všednosti se zmiňuje o tom, že jí to brzy skončí a tak .. možná si taky u nich ve třídě říkají, že se budou scházet .. přeju jim to .. co jsem stačila poznat, jsou skvělá třída, možná i trošku výjimečná .. a přeju jim, ať se jim to povede .. nám se to z 90 % taky povedlo.
P.S.: taky máme třídní stránky cg2005.wz.cz (hádejte, kdo je dělá a spravuje a organizuje srazy? Můžete jednou/dvakrát .. ;o) ) Je to dobrá věc. Ano, můj výborný nápad :D teď se po nás několik tříd z nižších ročníků opičí :) ale nechvástam se tady :D
A jak to bylo/je/bude s vaší třídou? :o)

Forrest Gump ..

28. února 2006 v 12:15 | respect |  respectí svět ..
Tak, po dlouhé době jsem se opět podívala na Forresta Gumpa, jelikož mé roztomilé zvížátko tenhle filmek neznalo ..
No .. to, že jsem si opět trošku poplakala, nemusím snad ani dodávat, u toho nejde nefňukat :o)
Ten filmek mam moc moc ráda .. je takovej hrozně jemnej .. Forrest nepatří k nejchytřejším .. ale vším umí tak nějak proplout .. hlavně tou vojnou .. tam je krásně vidět, jak jsou "úspěšní" vojáci totálně vymaštěný :) Jelikož mu to tam de ze všech nejlíp ..
Je tak hrozně moc hodnej .. nic nemyslí zle .. žije ve svojí krásnej jednoduchosti .. i když - je to jednoduchost? Nevim, ukazuje se tam takovym způsobem, že vám občas přijde, že tak chcete taky žít. Má štěstí, ze všeho nějak tak vybruslí .. přijímá všecko, co se stane .. dělá všecko, protože chce - třeba běhá .. O nic se nepokouší - a možná právě proto strhne všecky ty lidi .. kdyby se o to pokoušel, nikdy by jich tolik neoslovil.
Krásnej začátek .. úžasnej prostředek .. nádhernej konec ..

Stand tall? Stand proud ..?

26. února 2006 v 21:14 | respect |  respectí svět ..
Suddenly I found that I lost my way in the city
Streets in the thousands all the colours bleed into one
Fall down, heaven won't help me
Call out, no one would hear
All of a sudden I lost my outta the city
Stand tall
Stand proud
Every beginning is breaking its promise
I'm having trouble just finding some soul in this town
The names and the faces in the places they mean nothing to me
Cos all they can do to be part of the queue in this town
Fall down heaven won't help me
Call out no one will hear
People tomorrow they say "well I say what a pitty"
Stand tall
Stand proud
Every beginning is breaking its promise
I'm having trouble just finding some soul in this town
Finding my soul in this town
Keep on trying

(c) Oasis - Part of the queue .. Tuhle písničku mam hrozně moc ráda, je v mých Top10 od Oasis .. nad jejich texty se ovšem musí poněkud zamyslet .. a tak .. Třeba zrovna tahle mě hodně moc vystihuje .. ztracená, sama, všecko se slejvá a sbíhá, padam .. nebe mi fakt nepomůže, nikdo mě neslyší .. i když se snažim vstát, hlavně bejt hrdá .. stejně mam pořád problém najít tu svou duši .. ve městě .. nebo ve "městě"? Ale stále zkoušim znova .. kdo ví, kolik na to budu mít ještě síly .. sil .. až síly nebudou, lidi druhej den mávnou rukou "hm, škoda, no, co se dá dělat .." a budou se míhat tim městem dál a dál .. bez duše? no nic. asi už plácam. 5. přes 9.
Tyjo .. něco mě štve .. řekla bych až se_e .. a stále nevim co .. vždyť mam všecko v pohodě .. doma, škola, kamarádi, to moje druhý .. hm, možná právě proto, že je všecko v pohodě? Ach jo .. asi na to nejsem zvyklá .. a člověk (zvláště takovej druh jako jsem já) asi neni nikdy spokojenej ..
In my humble opinion je to tim, že každej má nějaký cíle .. jako v tom smyslu, že pořád musí za něčim jít - třeba škola - jdu za známkama, vysvědčením, maturitou, titulem atd., práce - nevim, jdu za zvýšením platu atd .. ve všem musim mít nějaký cíle, těch dosahovat a tak .. dobře .. když jsem ještě nedosáhla, stále se snažim o to dosažení .. ale napadlo někdy někoho něco jako "dobře, a co potom? co potom, až toho dosáhnu?" - chvíli z toho mám radost, ale co potom .. začnu se rozhlížet, do čeho bych tak dál "kopla" .. začnu se .. nudit ? nemam kam jít dál? přijde zklamání? .. moc by mě zajímalo, co si o tomhle kdo myslíte .. Keep on trying ..

respectí adoptované zvížátko ..

22. února 2006 v 11:15 | respect |  respectí svět ..
Tak jo .. po vzoru Jeanusky jsem si taky adoptovala zvířátko. Přece ty chuděrky malý roztomilý nemůžeme nechat jen tak bez dozoru ..
Takže pokud chcete vidět mýho krtečka, jukněte se na můj respectí web, čímž ho zároveň zveřejňuji (ten web) ..
Taky bych navrhla, abyste si i vy adoptovali nějakýho ňufíka .. můžete tak učinit na bunnyherolabs.com/adopt .. co? mambi? happyHippo? skatuško? imagine? a další? :o) hihi nebuďte lhostejní :D

Sometimes ..

18. února 2006 v 21:53 | respect |  respectí svět ..
.. I am just fed up with those sweet things .. I am afraid it is right now .. but who knows. Maybe it is because of this crazy .. goofy .. and screwy weather. Maybe it is because of me .. does anybody have some idea what should I do ..?

bzzzz ..

16. února 2006 v 10:42 | respect |  respectí svět ..
respect nějak poslední dobou nestíhá .. nestíhá psát na vlastní blog, nestíhá projíždět těch x desítek dalších blogů .. nestíhá nic .. vrátila se do vysokoškolského koloběhu .. a tak .. takže se vám všem omlouvá .. ale vracejte se sem :) snad si ten čas příští tejden už najdu .. potřebuju sem napsat hrozně hlubokejch věcí .. but I do not have time for this ;o(

Smile No. 1

7. února 2006 v 21:30 | respect
Mamíííí, pomóóóc, já sem se umazaloooo !!! Zachraň měěě !!

For her ..

6. února 2006 v 10:16 | respect |  respectí svět ..
Zvláštní .. včera odpo jsem chtěla něco napsat co se toho týče .. sem ..
Tak dem na akci ..
Tak dem fotit (ale co? je zima.)
Taxe pojď smát, pojď na kafe, pojď na koncík, pojď .. já nevim, kdo nechtěl minule jít. I on Tě tam chtěl (ano, on .. myslíš, že on to zničil???)..
Měla jsem zkoušky.
A pak, když sem s tebou chtěla jít na kafe, takys třeba nebyla na icq.
Ani na aerobik už nechodíííš ..
Nesmíš bejt pořád tak smutná.
Ale hlavně mi prosimtě nic nevyčítej a nepiš věci tak, aby mi schválně bylo smutnóóó ..
.. a ten nos nahoru .. za to nemůžu ..
A ta kytí tady je pro Tebe ..

Moje opravdové zvířátko ..

3. února 2006 v 8:47 | respect |  Foto (c) respect
To je muj morčááák :) Kuba, 8 let, žravej a zdravej .. nedávno sem ho střihala, aby mu to slušelo (ten zmeťourek má lepší chlupy než já vlasy ..)

Absolut ..

2. února 2006 v 16:35 | respect |  respectí svět ..
Miluju reklamy na Absolutku .. v jednom klubu u nás v Plzni máme velkej plastickej obraz, kde je Absolut vodka a v ní je schovanej slon .. hrozně bych ho chtěla :o(
můj Absolut favourite je ta poslední (Absolut hope.) .. kdybyste jich chtěli vidět víc (a že je jich tam opravdu HODNĚ), mrkněte na Absolut art.

4 respectí věci ..

1. února 2006 v 9:32 | respect |  respectí svět ..
Tak jo, tak já se taky přidám :o)
4 zaměstnání (spíš brigády zatím :o) )
u zmrzliny
skládání brejlí
focení
infocentrum
4 filmy, které mohu vidět stále dokola
David Lynch - Eraserhead
Alan Ball - American Beauty
Kristian Levring - King is Alive
Matt Groening - Futurama
- škoda, že jen 4 .. to nejdééé :o(
4 místa, kde jsem žila
Plzeň
Plzeň
Plzeň
Jesení (Šumava, u Čachrova)
4 televizní programy, které mě pobaví
- no .. asi ne. nebo že by nějaká estrádka pana Novotného? :o) hohohóóó
4 místa, kde jsem byla na dovolené
Španělsko
Chorvatsko
Německo
Jižní Čechy
4 oblíbená jídla
- no, viz níže, namátkou vyberu
smažák s hranolkama a tatarkuo
voňavé a křehké kuře
knedlíky s vajíčkem
pizza
4 weby, které denně navštěvuji
blogy (Mamba, Morfí blog, Algidka, zase o něco blíž, inu, bittersweet, ghost, Muriel, Noční optika, neobyčejně obyčejný blog, AndrewJ, Jarousch, Prostě blog, zuzy blog, zablogowaný svět, HappyHeavyHippo, Imagine, skatuška (uf uf uf, tohle mi FAKT dalo práci .. a to ještě nejsou všecky ..)
DeviantArt
web bývalé třídy (cg2005.wz.cz, tvořila jsem já, pssst)
Xchat.cz (ano ano, jsem závislák chicht)
+ bych ještě navštěvovala svuj web, ale furt nefunguje :o(
4 místa, kde bych byla raději, než jsem teď
Japonsko
Anglie
někde na lyžích
kdekoliv s mym zvířátkem a foťákem
4 blogy, jejichž autoři by také měli napsat své "4"
Mamba
HappyHeavyHippo
skatuška
Imagine